Jeśli historia spojrzy wstecz na kilka ostatnich dziesięcioleci, a dzieciństwo można właściwie zdefiniować w Internecie, prawdopodobnie Internet jest największym narzędziem edukacyjnym od czasu prasy. Nawet małe afrykańskie wioski, w których podstawowa energia elektryczna jest rzadkością, komputery i Internet zmieniają ludzkie poglądy na świat. Oprócz milionów stron poświęconych wiadomościom, polityce i innym rzeczom, technologia jest zawsze dominującym tematem w medium napędzanym najnowszymi wynalazkami technologicznymi. Oto tylko kilka witryn, które możesz odwiedzić, aby uzyskać najnowsze informacje techniczne.

Witryna cNet od lat jest liderem technologii. Mają nie tylko mnóstwo nowości poświęconych technologii, ale mają także nieskończoną liczbę recenzji produktów. Obsługują również popularną witrynę Download.com, na której można pobierać próbki oprogramowania lub programów freeware i shareware z całego świata. Zapytaj każdego hardkorowego maniaka o tę stronę, a prawdopodobnie powiedzą ci, że dodali do zakładek i że sprawdzają się w cNet przynajmniej raz dziennie.

ZDnet jest tuż za cNet. Działają już prawie tak długo i zyskali dobrą reputację nie tylko dzięki dostarczaniu najnowszych wiadomości na wszystkie tematy techniczne, ale także dzięki posiadaniu jednych z najlepszych liderów opinii w zespole. Wiele historii ma włączonych komentarzy, co oznacza, że ​​możesz strzelać do felietonisty, który wyraża opinię, którą uważasz za absurdalną. Pamiętaj, że to, że ktoś wydrukował coś w Internecie, nie oznacza, że ​​ma pojęcie o czym mówi. Pamiętaj, aby być grzecznym i szanowanym, gdy zajmujesz stanowisko.

Niektóre z najlepszych dostępnych agencji prasowych mają również doskonałe działy technologiczne. Strony takie jak „San Francisco Chronicle” w sercu Doliny Krzemowej, CNN, MSNBC i BBC mają witryny związane z technologią, które są aktualizowane kilka razy dziennie. Zawsze fajnie jest czytać te same ważne wiadomości z wielu perspektyw, a Internet pozwala to robić bez mrugnięcia okiem. Duże wiadomości technologiczne często przebijają się i trafiają na stronę główną tych witryn, więc nie musisz ich nawet szukać.

Śladami głównych agencji prasowych nowe dzieci w bloku również starają się informować o nowościach technicznych. Strony internetowe takie jak Yahoo News i Google News prowadzą teraz pełnoetatowych reporterów i regularnie publikują historie, których brakuje innym stronom. Jest to przypadek, w którym firmy zarabiają tyle pieniędzy i nie mają pojęcia, co z tym zrobić, a zatem uruchamiają własną usługę przesyłania wiadomości. Te strony są jednak warte odwiedzenia i możesz przeczytać coś, czego nie przeczytałbyś w staromodnej prasie.