Penisy, jak wszystkie żywe stworzenia, wydzielają zapach. Jednak niektóre ogony mają poważny przypadek radiowy z lat 70. Istnieje kilka powodów, dla których normalny penis może szybko zmienić się w śmierdzący penis w ciągu kilku sekund. Oto lista profesjonalistów, jak pozbyć się zapachu penisa.

Jak pozbyć się zapachu penisa: # 1 Zwróć uwagę na etykietę siusiu

Najpierw zwróćmy się do wszystkich mężczyzn, którzy oddają mocz (powinien to być prawie każdy). Shake może nie wystarczyć, chłopcy. Po sikaniu wytrzyj penisa, ponieważ w przeciwnym razie małe krople moczu dostaną się do bielizny. Następnie penis piecze się w upale pachwiny i te małe kropelki moczu stają się wielką ucztą śmierdzącą.

W przypadku mężczyzn z nieciętym prąciem należy odciągnąć napletek z powrotem podczas oddawania moczu, aby zapobiec dostaniu się moczu pod napletek i powodując mniej pachnący zapach i podrażnienie.

Aby usunąć zapach penisa: # 2 Przetnij drzewo

Włosy łonowe wychwytują różnego rodzaju rzeczy, takie jak bakterie, oleje, mocz i inne płyny oraz emisje. Jeśli utrzymujesz włosy tam przycięte, możesz zachować nieprzyjemne zapachy. To też dobrze wygląda.

Jak pozbyć się zapachu penisa: # 3 Wykład seksualny PRZED seksem

Infekcje przenoszone drogą płciową mogą zdecydowanie prowadzić między innymi do śmierdzącego penisa. Przeprowadzić rozmowę seksualną z partnerem przed kontaktem seksualnym. Jeśli partner wydaje się być objawem choroby przenoszonej drogą płciową i nie ujawnił jej, natychmiast zakończ kontakt.

Jak pozbyć się zapachu penisa: # 4 kontrola prezerwatywy i smaru!

Upewnij się, że kontynuujesz praktykę bezpiecznego seksu po bardzo ważnym Convo zalecanym w punkcie 3. Zawsze używaj prezerwatyw, które chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, jeśli jesteś seksualnie intymny. W razie potrzeby użyj również smaru na bazie wody. Smary na bazie oleju i zrób to sam, znane również jako plwocina, mogą wprowadzić bakterie do penisa.

Jak pozbyć się zapachu penisa: # 5 po seks protokole

Po zrobieniu tego dzikiego czynu biegnij do łazienki, aby porządnie wyczyścić swoją Jolly Roger. Pomaga to usunąć bakterie i czynniki drażniące z penisa, a także dodatkowe … em … emisje, które mogły zostać pozostawione.

Jak usunąć zapach penisa: # 6 Rozluźnij się … Więc szuflady

Dla większości mężczyzn przez większość czasu ich penis jest zamknięty w bieliźnie, a nawet w spodniach. Oznacza to, że jego kiełbasa i fasola spędzają dużo czasu marynując się w ciepłym, spoconym i śmierdzącym otoczeniu. Pamiętaj, aby zainwestować w wysokiej jakości bawełnianą bieliznę lub równie dobrą bieliznę pochłaniającą suchość, aby utrzymać obszar w suchości. Co więcej, mocne biali nie muszą być naprawdę ciasne, nie powinny. Daj penisowi trochę miejsca na wentylację i po prostu odłóż słuchawkę. Zapobiega to nie tylko śmierdzącemu penisowi, ale także chroni przed uszkodzeniem nerwów obwodowych.

Jak pozbyć się zapachu prącia: # 7 Sprawdź infekcję

Niektóre infekcje inne niż STI mogą powodować zwijanie się nosa mężczyzny. Rzeczy takie jak infekcje dróg moczowych i infekcje drożdżowe wydzielają nieprzyjemny zapach i mogą być bardzo bolesne i niebezpieczne. Infekcje dróg moczowych występują, gdy bakterie przedostają się do dróg moczowych i często przybierają rybi zapach. Infekcje drożdżowe występują, gdy naturalnie występujące drożdże zarastają w ciele i są ograniczone spleśniałym zapachem. Skontaktuj się z lekarzem w sprawie diagnozy i leczenia, jeśli jest to przestępstwo po raz pierwszy.

Jak pozbyć się zapachu penisa: codzienny system higieny nr 8

Na koniec uratowaliśmy to, co najlepsze! Wyczyść tego członka! Czyść penisa codziennie (w razie potrzeby więcej) ciepłą wodą i łagodnym detergentem. Wyciągnij napletek z powrotem i delikatnie i dokładnie umyj cały obszar. Po zakończeniu dobrze spłucz. Osuszyć miękkim ręcznikiem (nigdy nie trzeć) lub wysuszyć na powietrzu.

Następnie nałóż specjalnie opracowany krem ​​zdrowotny na penisa (Pracownicy służby zdrowia zalecają olej Man 1 Man Oil, który został klinicznie udowodniony, że jest bezpieczny i łagodny dla skóry). w okolicy. Takie kremy zawierają niezbędne składniki odżywcze, takie jak witamina A, środek przeciwbakteryjny i witamina C, która promuje zdrowe funkcjonowanie komórek, buduje kolagen i odświeża penisa. Ponadto istnieje kilka innych witamin i aminokwasów wzmacniających skórę i promujących krążenie krwi, z których wszystkie są owinięte jedwabistym masłem shea i witaminą E. Nikt nigdy nie oskarży mężczyzny, który przestrzega tego reżimu, o zawsze śmierdzącego penisa!