Przemysł

Przywrócenie biura

By 22 maja 2020 No Comments

Renowacja biura jest istotną częścią dobrze prosperującego biznesu, ale nie powinna cię kosztować fortuny. Jeśli twoje biuro wymaga remontu, uważaj to za pozytywny znak. Fakt, że Twoje biuro wymaga aktualizacji, pokazuje, że pracowałeś wystarczająco długo, aby projekt stał się nieaktualny, wyblakły lub uszkodzony. Ale jeśli twój budżet nie idzie aż do pełnej modernizacji biura, nie musisz rozpaczać. Istnieje wiele wskazówek dotyczących projektowania, które pomogą Ci zaktualizować stare funkcje i zaoszczędzić pieniądze.

Podłogi: Twoje dywany i wykładziny podłogowe są najbardziej uszkodzone w Twoim biurze. Pracownicy i klienci chodzą przez cały dzień, a nawet przy najlepszym programie czyszczenia dywanów, który można kupić za pieniądze, dywan w pewnym momencie się starzeje i psuje. Podczas renowacji nadszedł czas, aby wymienić ten dywan. Może się to wydawać dużym wydatkiem, ale zdecydowanie jest tego warte. Nowe dywany, zwłaszcza w świeższym i bardziej nowoczesnym designie, mogą zmienić wygląd twojego miejsca pracy tak dramatycznie, że ludzie myślą, że przebudowałeś lub przebudowałeś cały budynek.

Ściany: przypływ bólu zawsze ożywi twoje miejsce pracy. Trendy kolorystyczne zmieniają się, a jeśli Twój obszar roboczy wygląda tak, jakby wyszedł z wehikułu czasu, zdecydowanie nadszedł czas, aby go odmalować. Nie myśl jednak, że musisz zrobić wszystko na raz. Wybierz niektóre ściany, aby odmalować, a pozostałe pozostaw jako „ściany obiektów”. Ustaw przegrody i pomaluj ścianę między nimi w innym odcieniu. Dodaj panele ścienne do sal konferencyjnych, aby zmienić ich wygląd. Lub po prostu odmaluj wewnętrzne drzwi, aby rozjaśnić pomieszczenie.

Krzesła: Meble biurowe mogą być nieco nieaktualne, a przedmioty, takie jak krzesła biurowe, mogą być poplamione, oznaczone lub podarte. Oczywiście nie możesz sobie pozwolić na wyrzucenie wszystkich krzeseł biurowych i zakup nowych. Zamiast tego poproś projektanta wnętrz o tapicerowanie ich bardziej nowoczesnym materiałem. Dzięki mnóstwu dostępnych tkanin powinieneś być w stanie wybrać coś, co może zużyć się bardzo dobrze, a także świetnie wygląda z nowym wystrojem wnętrza.

Przestrzeń kosmiczna: Porozmawiaj z projektantem wnętrz, a będziesz zaskoczony, jak wiele różnych sposobów patrzenia na przestrzeń. Zobacz, jak obecnie używana jest Twoja powierzchnia biurowa. Czy masz puste szafki do przechowywania? A może masz całe pokoje, które są rzadko używane? Zastanów się, czy istnieje przestrzeń, którą można zamknąć między obszarami roboczymi za pomocą drzwi biurowych. Jeśli musisz odnowić mniej miejsca, logicznie kosztuje mniej pieniędzy.

Pamiętaj, że powinieneś świętować swój remont bez obaw. Renowacja jest kamieniem milowym, z którego można być dumnym. To nadaje twojemu biuru tożsamość, która przyciąga zasoby ludzkie, których rozpaczliwie potrzebuje. Dzięki niektórym z tych wskazówek – i dobremu projektantowi wnętrz – powinieneś być w stanie to zrobić bez rozbijania banku.