Ostatnie postępy w technologii satelitarnej i światłowodowej przynoszą nam nasz niesamowity świat bez wychodzenia z domu. Dostawcy cyfrowej telewizji satelitarnej są mistrzami nauki i mogą przekazywać międzynarodowe sygnały programowe zi do wszystkich miejsc na ziemi. Od samego początku, bezpośrednio po zakończeniu zimnej wojny, telewizja i satelita ewoluowały od czarno-białych obrazów do intensywnych, wysokiej rozdzielczości, krystalicznie czystych obrazów o równie wyjątkowej jakości dźwięku, które teraz pozwalają widzom na żywo oglądać transmisje z całego świata. Umożliwia to ludziom poznawanie obcych kultur, pozostawanie w kontakcie z ich krajami ojczystymi i otrzymywanie informacji o rozwoju odpowiednich wydarzeń informacyjnych. Od Indii do USA, Grecji, Chin, Iranu i Rosji – technologia satelitarna oferuje najlepsze programy telewizyjne i audio. Wiadomości, programy sportowe i rodzinne są dostępne, w tym sztuka i język, kuchnia, moda, muzyka, serial dramatyczny, bieżące wydarzenia i pokazy dla dzieci za naciśnięciem jednego przycisku. Doświadcz życia w innych kulturach i poczuj ekscytację wiedząc, jak żyją inni w naszym świecie. Pakiety programów międzynarodowych są oferowane w wielu różnych językach i oferują różnorodność w najlepszym wydaniu.

Indie oferują programy w języku urdu i hindi z najlepszymi filmami Bollywood, aktualnościami, programami rodzinnymi i sportowymi. Iran oferuje Farsi z doskonałymi wiadomościami, kanałami sportowymi i rodzinnymi. Tapesh oferuje filmy, dramaty i sport, sztukę, filmy dokumentalne i klasyczne filmy przez całą dobę. Program Chin obejmuje różne kanały w języku chińskim mandaryńskim, a także kanał o nazwie Videoland, który oferuje bieżące wydarzenia i wiadomości, rozrywkę i programy dla dzieci. Pakiet obejmuje transmisję na żywo z Hongkongu, Tajwanu i innych azjatyckich miast i zawiera najnowsze wiadomości i sport, a także pokazy muzyczne i dziecięce oraz filmy. Dla entuzjastów, którzy chcą doświadczyć szerokiego świata rozrywki sportowej, dostępne są specjalne pakiety sportów międzynarodowych, w tym krykieta Pucharu Świata z Indii, Pakistanu i Afryki. Poszerz swoje horyzonty w prosty i niedrogi sposób – międzynarodowe cyfrowe programy satelitarne. Jest to łatwe dzięki specjalnie zaprojektowanym pakietom programów, które oferują wszystko, co oferuje każdy kraj, kultura i język. Otrzymuj transmisje na żywo i stacje radiowe dla rozrywki przez całą dobę.

Rzeczywiście istnieje życie poza domem, a technologia satelitarna i światłowodowa zapewniają mu styl. Prawdziwa gratka czeka na Ciebie z ofertami z różnych i wymagających kanałów. W miarę rozwoju technologii spektrum kanałów stale rośnie, przenosząc widzów do bardziej ekscytujących i egzotycznych miejsc na całym świecie. Wybierz lokalizację i przygotuj się na podróż dookoła świata – usiądź i ciesz się!