Główną zaletą systemu słupków z cegły / stali jest to, że wewnętrzna konstrukcja budynku może zostać utworzona bezzwłocznie przed ułożeniem forniru z cegły, ponieważ nie przenosi ani nie przenosi obciążenia budynku. Oznacza to, że budynek można zamknąć niezależnie od robót murowanych i szybciej postawić pod dach. Oznacza to, że czasochłonne prace wewnętrzne, które muszą wykonać inne zawody budowlane, można wykonywać zgodnie z planem, zamiast czekać na mur. Pozwala to również murarzom wykorzystać najlepszą pogodę i temperaturę, aby umieścić cegłę w zaprawie bez obawy o możliwość zamarznięcia. To dobra wiadomość dla generalnego wykonawcy, podwykonawców i właścicieli budynku!

Inną wielką zaletą tego typu ścian jest to, że jest bardzo odporna na wilgoć, ponieważ wnękę między cegłą a stalowymi słupkami można skutecznie opróżnić poprzez zastosowanie odpowiednio umieszczonych rozbłysków i otworów do odrywania w cegle. Wnęka między dwiema ścianami może również znacznie zmniejszyć przyrost lub utratę ciepła przez całą ścianę. Przestrzeń powietrzna zapewnia termiczną separację między cegłą a stalowymi śrubami. Kamieniarstwo ma wysoką masę termiczną, co oznacza, że ​​może gromadzić ciepło i powoli uwalniać je z czasem. Efekt ten zapewnia wyższą wartość r dla ściany tego typu zgodnie z aktualnymi kodami energetycznymi. W obszarze wnęki można również zastosować izolację o zamkniętych komórkach i zamkniętych komórkach, aby uniknąć dodatkowych strat ciepła.

FUNDACJA DO CEGŁOWYCH ŚCIEGÓW DO OKLEIN STALOWYCH

Chociaż niektóre kodeksy budowlane zezwalają na podparcie forniru ceglanego na drewnianych fundamentach, zdecydowanie zaleca się, aby ściana była wsparta na fundamentach betonowych lub murowanych. Mur może rozciągać się poniżej jakości końcowej, jeśli jest odpowiednio zbudowany, aby zminimalizować infiltrację wody. Do zakotwiczenia forniru lub przymocowania go do stalowego kołka należy użyć specjalnie zaprojektowanych metalowych kratownic. Normalne kratownice z blachy falistej nie są dozwolone, jeśli fornir ceglany jest przymocowany do metalowych śrub. Powinny być rozmieszczone w pionie co 16 cali, a w poziomie w odległości 32 cali. Powinny być również dobrze osadzone w spoinach zaprawy. Bardzo ważne jest, aby tylny zespół, który ją trzyma, był bezpiecznie przymocowany do samej stalowej śruby, a nie tylko do poszycia, aby się nie wyciągała! Szczególnie ważne są dobrze wypełnione spoiny zaprawowe i dobra jakość wykonania.